Week 7 schedule

To view a specific team schedule, enter the team name here.

Thursday, October 7, 2021

Friday, October 8, 2021

Game Time
Fort Hancock at Van Horn 6:30 PM
Greenville Christian at Jonesboro 7:00 PM
Newman International Mansfield at Arlington St. Paul Prep 7:00 PM
Houston Westbury Christian at Houston Grace Christian 7:00 PM
Wylie Preparatory at Granbury Cornerstone 7:00 PM
Dallas Academy at Decatur Victory Christian 7:00 PM
Bryan Christian Homeschool (BVCHEA) at Bellville Faith 7:00 PM
Prairie Lea at Medina 7:00 PM
Fort Worth Nazarene at Mineral Wells Community Christian 7:00 PM
Darrouzett at Hedley 7:00 PM
Haslet Heritage Christian at Waco Methodist Childrens Home 7:00 PM
WF Wichita Christian at Amarillo San Jacinto 7:00 PM
Lubbock Titans at Kress 7:00 PM
Beaumont Legacy Christian Academy at Northside Sports Association 7:00 PM
White Deer at Claude 7:00 PM
Austin Hill Country at San Marcos Academy 7:00 PM
Union Hill at Leverett's Chapel 7:00 PM
Lometa at Abbott 7:00 PM
Kopperl at Iredell 7:00 PM
Houston Texas Christian at Burnet Smoking for Jesus Ministry Christian School 7:00 PM
Longview Christian Heritage at Oakwood 7:00 PM
Petersburg at Nazareth 7:00 PM
SA Brooks Academy at Bastrop Tribe Consolidated 7:00 PM
Waco Parkview at Taylor St. Mary's 7:00 PM
Fort Worth Covenant Classical at Azle Christian 7:00 PM
Conroe Covenant Christian at Sugar Land Logos Prep 7:00 PM
Dallas Fairhill at Prosper Prestonwood North 7:30 PM
New Braunfels Calvary Baptist at SA The Winston 7:30 PM
Kerrville Our Lady of the Hills at Laredo St. Augustine 7:30 PM
Lubbock Christ the King at Lubbock All Saints 7:30 PM
Moran at Paint Creek 7:30 PM
Haslet Legacy Classical at Killeen Memorial 7:30 PM
Lucas Christian at Irving The Highlands 7:30 PM
Cedar Park Summit at San Marcos Hill Country Christian 7:30 PM
SA Castle Hills at SA Saint Mary's Hall 7:30 PM
Meadow at Wellman-Union 7:30 PM
Round Rock Christian at Round Rock Concordia 7:30 PM
Panther Creek at Sidney 7:30 PM
Waco Vanguard College Prep at Waco Live Oak 7:30 PM
Buena Vista at Grady 7:30 PM
Johnson County Sports Association at Mesquite Founders Classical 7:30 PM
Dallas Lutheran at Watauga Harvest 7:30 PM
Amherst at Lazbuddie 7:30 PM
Irion County at Water Valley 7:30 PM
Bulverde Living Rock Academy at Fredericksburg Heritage 7:30 PM
Whiteface at O'Donnell 7:30 PM
Waco Eagle Christian at Aquilla 7:30 PM
Benjamin at Gold-Burg 7:30 PM
Midland Texas Leadership Charter at Marfa 7:30 PM
Cherokee at Mullin 7:30 PM
SA Lutheran at New Braunfels Christian 7:30 PM
Keene at Saint Jo 7:30 PM
Ranger at Zephyr 7:30 PM
Highland at Westbrook 7:30 PM
Gordon at Evant 7:30 PM
Plano Coram Deo at Red Oak Ovilla Christian 7:30 PM
Perrin-Whitt vs Leakey at TBA 7:30 PM
Rochelle at Richland Springs 7:30 PM
Bronte at Sterling City 7:30 PM
Knox City at Paducah 7:30 PM
Santa Anna at Baird 7:30 PM
Motley County at Guthrie 7:30 PM
Ira at Roby 7:30 PM
Hermleigh at Aspermont 7:30 PM
Penelope at Calvert 7:30 PM
Austin St. Stephen's at Oglesby 7:30 PM
Spur at Crowell 7:30 PM
Klondike vs Fort Davis at Rankin 7:30 PM
Fort Worth THESA at Plano CHANT 7:30 PM
Anton at Whitharral 7:30 PM
SA The Atonement at Bulverde Bracken Christian 7:30 PM
Sierra Blanca at Sanderson 7:30 PM
Dell City at Grandfalls-Royalty 7:30 PM
Pasadena First Baptist at Bryan St. Joseph 7:30 PM
Temple Holy Trinity Catholic at Austin Veritas 7:30 PM
Woodson at Forestburg 7:30 PM
Three Way at Gustine 7:30 PM
Austin NYOS at Victoria Home School 7:30 PM
Bynum at Milford 7:30 PM
Bluff Dale at Strawn 7:30 PM
McDade at Nueces Canyon 7:30 PM
Covington at Avalon 8:00 PM
Top