Week 5 schedule

To view a specific team schedule, enter the team name here.

Thursday, September 23, 2021

Friday, September 24, 2021

Game Time
SA The Winston at SA Jubilee 5:00 PM
Lubbock All Saints at Midland Trinity 5:00 PM
Austin Harmony at McDade 5:00 PM
Jonesboro at Saint Jo 6:00 PM
Marfa at Sierra Blanca 6:30 PM
Red Oak Ovilla Christian at Waco Live Oak 7:00 PM
Apple Springs at Mt. Calm 7:00 PM
Corpus Christi Coastal Christian at Houston Texas Christian 7:00 PM
Crowley Nazarene Christian at Haslet Heritage Christian 7:00 PM
Oakwood at Bryan Allen Academy 7:00 PM
Pasadena First Baptist at Baytown Christian 7:00 PM
Dallas Lutheran at Lucas Christian 7:00 PM
Granbury Cornerstone at Decatur Victory Christian 7:00 PM
Denton Calvary at Dallas Lakehill 7:00 PM
Lake Jackson Brazosport Christian at Bellville Faith 7:00 PM
Northside Sports Association at Houston Mount Carmel 7:00 PM
Springlake Earth at White Deer 7:00 PM
Round Rock Concordia at San Marcos Academy 7:00 PM
Santa Anna at Medina 7:00 PM
Chester at Union Hill 7:00 PM
Savoy at Fannindel 7:00 PM
Austin Royals at Burnet Smoking for Jesus Ministry Christian School 7:00 PM
Fort Worth THESA at Tyler King's Academy 7:00 PM
Cherokee at Cranfills Gap 7:00 PM
Killeen Memorial at Waco Parkview 7:00 PM
Laredo St. Augustine at SA St. Gerard 7:30 PM
Plano Coram Deo at Bynum 7:30 PM
Bulverde Bracken Christian at Rankin 7:30 PM
Azle Christian at Irving Faustina 7:30 PM
Newman International Mansfield at Plano CHANT 7:30 PM
Paint Creek at Harrold 7:30 PM
Dallas Fairhill at Garland Christian 7:30 PM
Waco Vanguard College Prep at Irving The Highlands 7:30 PM
SA Lutheran at SA Castle Hills 7:30 PM
SA FEAST Homeschool at Austin NYOS 7:30 PM
Coolidge at Avalon 7:30 PM
Campbell at Carrollton Prince of Peace 7:30 PM
Grady at Meadow 7:30 PM
Dallas Academy at Lantana Harvest Christian 7:30 PM
Veribest at Panther Creek 7:30 PM
East Texas Homeschool (ETHS) at Fruitvale 7:30 PM
Woodson at Patton Springs 7:30 PM
Motley County at Kress 7:30 PM
Garden City at Van Horn 7:30 PM
Sands at Lorenzo 7:30 PM
Loop at Cotton Center 7:30 PM
Amherst at Wildorado 7:30 PM
Westbrook at Strawn 7:30 PM
Sidney at Three Way 7:30 PM
Buckholts at Prairie Lea 7:30 PM
McLean at Groom 7:30 PM
Fredericksburg Heritage at Leakey 7:30 PM
Water Valley at Borden County 7:30 PM
Dallas UME Prep at Aquilla 7:30 PM
Mineral Wells Community Christian at Haslet Legacy Classical 7:30 PM
Kerrville Our Lady of the Hills at New Braunfels Christian 7:30 PM
Lohn at Rising Star 7:30 PM
Newcastle at Ranger 7:30 PM
Spur at O'Donnell 7:30 PM
Zephyr at Paint Rock 7:30 PM
Stephenville Faith at Johnson County Sports Association 7:30 PM
Ira at Highland 7:30 PM
Whitharral at Hart 7:30 PM
Corpus Christi Annapolis at New Braunfels Calvary Baptist 7:30 PM
Rockwall Heritage at McKinney Cornerstone 7:30 PM
Marble Falls Faith at Temple Holy Trinity Catholic 7:30 PM
Rochelle at Lometa 7:30 PM
Irion County at Bronte 7:30 PM
Knox City at Bryson 7:30 PM
Keene at Abbott 7:30 PM
Wilson at Hermleigh 7:30 PM
Benjamin at Roby 7:30 PM
Jayton at Petersburg 7:30 PM
Guthrie at Chillicothe 7:30 PM
Gold-Burg at Northside 7:30 PM
Evant at Penelope 7:30 PM
Waco Eagle Christian at Oglesby 7:30 PM
Tyler HEAT at Longview Christian Heritage 7:30 PM
Buena Vista at Klondike 7:30 PM
Trinidad at Leverett's Chapel 7:30 PM
Nazareth at Valley 7:30 PM
Lueders-Avoca at Loraine 7:30 PM
Robert Lee at Rotan 7:30 PM
Whiteface at Anton 7:30 PM
Sanderson at Fort Davis 7:30 PM
Grandfalls-Royalty at Wellman-Union 7:30 PM
Bryan St. Joseph at Cedar Park Summit 7:30 PM
Midland Texas Leadership Charter at Trent 7:30 PM
Austin Veritas vs Austin Hill Country at Cedar Park High School 7:30 PM
Lingleville at Moran 7:30 PM
Fort Worth Covenant Classical at Richland Springs 7:30 PM
Gorman at Gustine 7:30 PM
Morgan at Eden 7:30 PM
Perrin-Whitt at Throckmorton 7:30 PM
Blanket at Gholson 7:30 PM
Bluff Dale at Iredell 7:30 PM
Top