Week 4 schedule

To view a specific team schedule, enter the team name here.

Thursday, September 16, 2021

Game Time
Huntsville Alpha Omega JV at Apple Springs 6:00 PM
Aquilla JV at Mt. Calm 7:00 PM
Prairie Lea at SA Town East 7:00 PM
Darrouzett vs Lubbock All Saints at Amarillo San Jacinto 7:00 PM
Abbott vs Bellville Faith at Bryan Allen Academy 7:00 PM
Follett at Wildorado 7:00 PM
Lubbock Titans at Midland Trinity 7:30 PM
Plano Coram Deo at Union Hill 7:30 PM
Groom at Claude 7:30 PM
Lazbuddie at Silverton 7:30 PM
Strawn at Gorman 7:30 PM
Gordon at Sidney 7:30 PM
Lubbock Kingdom Prep at Wilson 7:30 PM
Leverett's Chapel at Longview Christian Heritage 7:30 PM
Waco Vanguard College Prep at Gholson 7:30 PM

Friday, September 17, 2021

Game Time
Beaumont Legacy Christian Academy at Carrollton Prince of Peace 5:00 PM
Sterling City at Borden County 5:30 PM
Corpus Christi Coastal Christian at New Braunfels Calvary Baptist 6:00 PM
Wylie Preparatory at Bastrop Tribe Consolidated 6:00 PM
Nueces Canyon at Richland Springs 7:00 PM
Houston Grace Christian at Sugar Land Logos Prep 7:00 PM
Dallas UME Prep at Irving Faustina 7:00 PM
Bryan St. Joseph at Houston Westbury Christian 7:00 PM
Austin Veritas at Texas School for the Deaf 7:00 PM
Sherman Grayson Christian at Arlington St. Paul Prep 7:00 PM
Chester at Baytown Christian 7:00 PM
Buena Vista at Sierra Blanca 7:00 PM
Miami at Amarillo San Jacinto 7:00 PM
Blum at Jonesboro 7:00 PM
Bryan Allen Academy at Calvert 7:00 PM
Haslet Heritage Christian at Mineral Wells Community Christian 7:00 PM
Spur at White Deer 7:00 PM
Fort Bend Homeschool at Austin NYOS 7:00 PM
McKinney Cornerstone at Waco Live Oak 7:00 PM
SA Lutheran at San Marcos Academy 7:00 PM
Fannindel vs Abilene Christian at Strawn 7:00 PM
Guthrie at Cotton Center 7:00 PM
Walnut Springs at Avalon 7:00 PM
Lometa at Cranfills Gap 7:00 PM
Waco Methodist Childrens Home at Waco Parkview 7:00 PM
Azle Christian at Prosper Prestonwood North 7:30 PM
Dallas Fairhill at Waco Eagle Christian 7:30 PM
Pasadena First Baptist at San Marcos Hill Country Christian 7:30 PM
Fort Hancock at Fort Davis 7:30 PM
East Texas Homeschool (ETHS) at Conroe Covenant Christian 7:30 PM
Bulverde Gloria Deo Academy at SA Brooks Academy 7:30 PM
SA The Atonement at SA The Winston 7:30 PM
Rockwall Heritage vs Denton Calvary at Liberty Christian School, Argyle 7:30 PM
Keene at Red Oak Ovilla Christian 7:30 PM
Haslet Legacy Classical at Crowley Nazarene Christian 7:30 PM
Lucas Christian at Sherman Texoma Christian 7:30 PM
Garland Christian at Irving The Highlands 7:30 PM
Dallas Academy at Granbury Cornerstone 7:30 PM
Austin Royals at Austin St. Stephen's 7:30 PM
Water Valley at Westbrook 7:30 PM
Decatur Victory Christian at Lantana Harvest Christian 7:30 PM
O'Donnell at Springlake Earth 7:30 PM
Buckholts at Iredell 7:30 PM
Lubbock Christ the King at Southland 7:30 PM
Loop at Patton Springs 7:30 PM
Eden at Garden City 7:30 PM
Midland Texas Leadership Charter at Abilene Texas Leadership Charter 7:30 PM
Watauga Harvest at Johnson County Sports Association 7:30 PM
Wellman-Union at Amherst 7:30 PM
Milford at Penelope 7:30 PM
Bulverde Living Rock Academy at SA Castle Hills 7:30 PM
Olfen at Panther Creek 7:30 PM
Balmorhea at Marfa 7:30 PM
Lefors at McLean 7:30 PM
Hart at Hedley 7:30 PM
New Braunfels Christian vs Round Rock Christian at Williamson County Regional Park 7:30 PM
Throckmorton at Blackwell 7:30 PM
Three Way at Rising Star 7:30 PM
Gold-Burg at Ranger 7:30 PM
Saint Jo at Campbell 7:30 PM
Blanket at Zephyr 7:30 PM
Northside Sports Association at Bryan Christian Homeschool (BVCHEA) 7:30 PM
May at Evant 7:30 PM
Austin Hill Country vs Cedar Park Summit at Cedar Park High School 7:30 PM
Plano CHANT vs Dallas Lutheran at Prince of Peace Carrolton 7:30 PM
Loraine at Highland 7:30 PM
Petersburg at Whiteface 7:30 PM
Whitharral at Sands 7:30 PM
Corpus Christi Arlington Heights at Corpus Christi Annapolis 7:30 PM
Covington at Perrin-Whitt 7:30 PM
Medina at Rochelle 7:30 PM
Bronte at Grady 7:30 PM
Ira at Knox City 7:30 PM
Happy at Kress 7:30 PM
Hermleigh at Robert Lee 7:30 PM
Valley at Jayton 7:30 PM
Baird at Chillicothe 7:30 PM
Northside at Benjamin 7:30 PM
Crowell at Motley County 7:30 PM
Kopperl at Oglesby 7:30 PM
Burnet Smoking for Jesus Ministry Christian School at Stephenville Faith 7:30 PM
Klondike at Meadow 7:30 PM
Fort Worth THESA at Temple Holy Trinity Catholic 7:30 PM
Santa Anna at Brookesmith 7:30 PM
Paducah at Nazareth 7:30 PM
Leakey at Rankin 7:30 PM
Lueders-Avoca at Aspermont 7:30 PM
Veribest at Rotan 7:30 PM
Van Horn at Sanderson 7:30 PM
Irion County at Grandfalls-Royalty 7:30 PM
Paint Rock at Trent 7:30 PM
Forestburg at Bryson 7:30 PM
Cherokee at Gustine 7:30 PM
Oakwood at Coolidge 7:30 PM
SA St. Gerard at Victoria Home School 7:30 PM
Bynum at Trinidad 7:30 PM
Morgan at Lingleville 7:30 PM
Fruitvale at Bluff Dale 7:30 PM
Top