Week 6 schedule

To view a specific team schedule, enter the team name here.

Thursday, September 30, 2021

Game Time
Morgan vs Borden County at at Greyhound Stadium in Strawn 5:00 PM
Valley vs Jonesboro at Trent 5:00 PM
Red Oak Ovilla Christian at Temple Centex Homeschool 6:00 PM
Austin NYOS at SA Town East 7:00 PM
Medina at Austin St. Stephen's 7:00 PM
Darrouzett vs Harrold at McLean 7:00 PM
Hedley at Guthrie 7:00 PM
Penelope at Covington 7:30 PM
Waco Live Oak at Oglesby 7:30 PM
SA Jubilee at Bastrop Tribe Consolidated 7:30 PM

Friday, October 1, 2021

Game Time
Burnet Smoking for Jesus Ministry Christian School at Corpus Christi Annapolis 2:00 PM
Houston Grace Christian at Beaumont Legacy Christian Academy 6:00 PM
SA FEAST Homeschool at Rankin 6:30 PM
Bulverde Gloria Deo Academy at New Braunfels Calvary Baptist 7:00 PM
Sherman Grayson Christian at Granbury Cornerstone 7:00 PM
Watauga Harvest at Dallas Lakehill 7:00 PM
Calvert at Bryan St. Joseph 7:00 PM
Carrollton Prince of Peace at Plano Coram Deo 7:00 PM
Dallas Fairhill at Azle Christian 7:00 PM
Arlington St. Paul Prep at Decatur Victory Christian 7:00 PM
Dallas Lutheran at Lantana Harvest Christian 7:00 PM
Bryson at Jonesboro JV 7:00 PM
Wildorado at McLean 7:00 PM
Odessa Permian Basin Athletics CO-OP at Marfa 7:00 PM
Mineral Wells Community Christian at Killeen Memorial 7:00 PM
Haslet Legacy Classical at Waco Methodist Childrens Home 7:00 PM
New Braunfels Christian at Texas School for the Deaf 7:00 PM
Houston Texas Christian at Fort Bend Homeschool 7:00 PM
San Marcos Academy at Marble Falls Faith 7:00 PM
Fort Hancock at Sierra Blanca 7:00 PM
Union Hill at Saint Jo 7:00 PM
Silverton at Follett 7:00 PM
Lingleville at Walnut Springs 7:00 PM
Haslet Heritage Christian at Waco Parkview 7:00 PM
Chester at Houston Mount Carmel 7:00 PM
Baytown Christian at Victoria Home School 7:03 PM
SA Lutheran at SA Saint Mary's Hall 7:30 PM
Taylor St. Mary's at Crowley Nazarene Christian 7:30 PM
Kerrville Our Lady of the Hills at SA St. Gerard 7:30 PM
Austin Harmony at SA Brooks Academy 7:30 PM
Dawson at Dell City 7:30 PM
Trent at Paint Creek 7:30 PM
Dallas Academy at Wylie Preparatory 7:30 PM
Cedar Park Summit at Fredericksburg Heritage 7:30 PM
SA Castle Hills at Laredo St. Augustine 7:30 PM
Amarillo San Jacinto at Midland Trinity 7:30 PM
Eden at Sterling City 7:30 PM
Midland Texas Leadership Charter at Paint Rock 7:30 PM
Temple Holy Trinity Catholic at Round Rock Christian 7:30 PM
Bryan Christian Homeschool (BVCHEA) at Buckholts 7:30 PM
Rotan vs Lometa at Ranger 7:30 PM
Lorenzo at Loop 7:30 PM
Westbrook at Garden City 7:30 PM
Southland at Sands 7:30 PM
Kress at Hart 7:30 PM
Tyler HEAT at Fruitvale 7:30 PM
Amherst at Claude 7:30 PM
Ira at Loraine 7:30 PM
Groom at Miami 7:30 PM
Valley JV at Lefors 7:30 PM
Blackwell at Irion County 7:30 PM
Evant at Blanket 7:30 PM
Bulverde Living Rock Academy vs San Marcos Hill Country Christian at Spring Branch Living Rock Academy 7:30 PM
Three Way at Aquilla 7:30 PM
Fort Davis at Balmorhea 7:30 PM
Patton Springs at Benjamin 7:30 PM
Grady at Robert Lee 7:30 PM
Leverett's Chapel at Oakwood 7:30 PM
Lubbock All Saints at WF Wichita Christian 7:30 PM
Gold-Burg at Woodson 7:30 PM
Whiteface at Spur 7:30 PM
Zephyr at Cherokee 7:30 PM
Austin Hill Country at Round Rock Concordia 7:30 PM
Newcastle at May 7:30 PM
Cotton Center at Wilson 7:30 PM
Plano CHANT at Johnson County Sports Association 7:30 PM
Highland at Water Valley 7:30 PM
Petersburg at Motley County 7:30 PM
Keene at Gordon 7:30 PM
Perrin-Whitt at Gorman 7:30 PM
Rockwall Heritage at Waco Vanguard College Prep 7:30 PM
Happy at Meadow 7:30 PM
Panther Creek at Santa Anna 7:30 PM
Abbott at Blum 7:30 PM
Bronte at Hermleigh 7:30 PM
Roby at Jayton 7:30 PM
Knox City at Aspermont 7:30 PM
Kopperl at Mullin 7:30 PM
Longview Christian Heritage at Campbell 7:30 PM
Klondike at Whitharral 7:30 PM
Milford at Fort Worth THESA 7:30 PM
White Deer at Nazareth 7:30 PM
Sugar Land Logos Prep at Bryan Allen Academy 7:30 PM
Baird at Lueders-Avoca 7:30 PM
Anton at Paducah 7:30 PM
Sanderson at Buena Vista 7:30 PM
Van Horn at Grandfalls-Royalty 7:30 PM
Greenville Christian at Savoy 7:30 PM
Northside at Forestburg 7:30 PM
Strawn at Fort Worth Covenant Classical 7:30 PM
Gustine at Rochelle 7:30 PM
Cranfills Gap at Bynum 7:30 PM
Rule at Throckmorton 7:30 PM
Gholson at Avalon 7:30 PM
Brookesmith at Bluff Dale 7:30 PM
Top