Week 3 schedule

To view a specific team schedule, enter the team name here.

Thursday, September 8, 2022

Friday, September 9, 2022

Game Time
Amarillo PCHEA at White Deer 5:00 PM
Bell County Angels Homeschool at Marble Falls Faith JV 6:30 PM
Bryan St. Joseph at Bryan Allen Academy 7:00 PM
Union Hill at Red Oak Ovilla Christian 7:00 PM
Wildorado at Miami 7:00 PM
Gholson at Waco Parkview 7:00 PM
Grady at Kress 7:00 PM
Oakwood at Aquilla 7:00 PM
Houston Grace Christian at Conroe Covenant Christian 7:00 PM
Jonesboro at Austin St. Stephen's 7:00 PM
Katy Faith West at Baytown Christian 7:00 PM
Burnet Smoking for Jesus Ministry Christian School at Marble Falls Faith 7:00 PM
Round Rock Christian at SA Lutheran 7:00 PM
High Island at Apple Springs 7:00 PM
Dime Box at Prairie Lea 7:00 PM
Sanderson vs Sands at Rankin 7:00 PM
Universal Academy at McKinney Cornerstone 7:00 PM
Happy at Springlake Earth 7:00 PM
Keller Harvest Christian at Prosper Prestonwood North 7:00 PM
Stephenville Faith at Walnut Springs 7:00 PM
Borden County at Claude 7:00 PM
Rockwall Providence Academy at Plano Coram Deo 7:00 PM
Rankin at Westbrook 7:30 PM
North Texas (NTX) at Dallas Lakehill 7:30 PM
Sidney at Bluff Dale 7:30 PM
Austin Royals at Bulverde Living Rock Academy 7:30 PM
Rotan at Woodson 7:30 PM
Whiteface at Valley 7:30 PM
Waco Eagle Christian at Zephyr 7:30 PM
JCSA at Westlake Academy 7:30 PM
Newcastle at Azle Christian 7:30 PM
May at Knox City 7:30 PM
Cranfills Gap at Gustine 7:30 PM
Gordon at Strawn 7:30 PM
Saint Jo at Crowell 7:30 PM
Loraine at Klondike 7:30 PM
Fort Worth THESA at Lucas Christian 7:30 PM
Temple Holy Trinity Catholic at Bynum 7:30 PM
Austin Hill Country at Fredericksburg Heritage 7:30 PM
Meadow at Paducah 7:30 PM
Petersburg at O'Donnell 7:30 PM
Eden at Blanket 7:30 PM
Harrold at Trent 7:30 PM
Loop at Wellman-Union 7:30 PM
Paint Creek at Lohn 7:30 PM
Throckmorton at Bryson 7:30 PM
Perrin-Whitt at Ranger 7:30 PM
Northside at Hedley 7:30 PM
Abbott at Keene 7:30 PM
Nazareth at Groom 7:30 PM
Garden City at Midland Trinity 7:30 PM
Kopperl at Lingleville 7:30 PM
Cotton Center at Dawson 7:30 PM
Baird at Robert Lee 7:30 PM
Campbell at Fruitvale 7:30 PM
Whitharral at Silverton 7:30 PM
Forestburg at Dallas Academy 7:30 PM
Moran at Aspermont 7:30 PM
Roby at Irion County 7:30 PM
Benjamin at Gainesville Lone Star North 7:30 PM
Rockwall Heritage at Irving The Highlands 7:30 PM
Rochelle at Paint Rock 7:30 PM
Kerrville Our Lady of the Hills at Medina 7:30 PM
McDade at Austin NYOS 7:30 PM
Williamson County Home School (WILCO) at Texas Wind 7:30 PM
Irving Faustina at Savoy 7:30 PM
Lubbock Kingdom Prepatory at Anton 7:30 PM
Chillicothe at Gold-Burg 7:30 PM
Evant at Cherokee 7:30 PM
San Marcos Academy at Menard 7:30 PM
Veribest at Bronte 7:30 PM
Trinidad at Penelope 7:30 PM
Odessa Holy Cross at Lorenzo 7:30 PM
Allen CHANT at Fannindel 7:30 PM
Laredo St. Augustine at SA Castle Hills 7:30 PM
Gorman at Blum 7:30 PM
Jayton at Ira 7:30 PM
Grandfalls-Royalty vs Rising Star at TBD 11:59 PM
Top