header-photo

sixmanfootball.com

2018 SCHEDULES

To input your 2018 schedule, click here LINK TO SCHEDULE INPUT


Please select a team or a week to view that schedule. If you need to fix or delete a game, e-mail me at sixmanguru at gmail dot com

Options

Thursday September 27, 2018

Teams Time
Sanderson at Balmorhea JV 6:30 PM
EP Home School at Dell City 7:30 PM
Paint Creek vs Perrin-Whitt JV in Perrin-Whitt 7:30 PM
Waco Methodist Childrens Home at Waco Vanguard College Prep 7:30 PM
Whiteface vs Lubbock Home School in Wilson 7:30 PM

Friday September 28, 2018

Teams Time
Morton at Amherst 7:30 PM
Lubbock All Saints at Aspermont 7:30 PM
Seguin Lifegate at Austin Royals 7:30 PM
Coolidge at Austin Veritas 7:30 PM
Mt. Calm at Avalon 7:30 PM
Fort Worth Covenant Classical at Azle Christian 7:30 PM
Grandfalls-Royalty at Balmorhea 7:30 PM
Morgan at Bluff Dale 7:30 PM
Penelope at Blum 7:30 PM
Sterling City at Bronte 7:30 PM
Spring Providence Classical at Bryan Allen Academy 7:00 PM
Klondike at Buena Vista 7:30 PM
Marble Falls Faith at Bulverde Bracken Christian 7:30 PM
Austin Achieve at Canyon Lake Brigade of St. Michael's 7:30 PM
Buckholts at Cedar Park Summit 7:30 PM
Fayette County Sports Association at Corpus Christi Arlington Heights 7:30 PM
Walnut Springs at Covington 7:30 PM
Bynum at Cranfills Gap 7:30 PM
White Deer at Crowell 7:30 PM
Fort Worth Hill at Dallas Academy 7:30 PM
Dallas Lutheran at Denton Calvary 7:30 PM
Marfa at EP Faith 7:30 PM
Richland Springs at Evant 7:30 PM
Newcastle at Forestburg 7:30 PM
Medina at Fredericksburg Heritage 7:30 PM
Dallas Lakehill at Gainesville Lone Star North 7:30 PM
Arlington Texas Leadership Charter at Gholson 7:30 PM
Blanket at Gordon 7:30 PM
Meadow at Hart 7:30 PM
Blackwell at Hermleigh 7:30 PM
Chester at High Island 7:30 PM
Robert Lee at Highland 7:30 PM
Granbury North Central Texas Academy at Iredell 7:30 PM
Trent at Jayton 7:30 PM
Fort Worth THESA at Johnson County Sports Association 7:30 PM
Cherokee vs Stephenville Faith in Jonesboro 7:30 PM
Sugar Land HCYA Fort Bend at Katy Faith West 7:00 PM
Leakey at Kerrville Our Lady of the Hills 7:30 PM
Bryson at Knox City 7:30 PM
Gustine at Kopperl 7:30 PM
Petersburg at Kress 7:30 PM
Hedley at Lazbuddie 7:30 PM
Gorman at Lometa 7:30 PM
Tyler East Texas Christian at Longview Trinity 7:30 PM
Plainview Christian at Lorenzo 7:30 PM
Cotton Center at Lubbock Kingdom Prep 7:30 PM
Rotan at Lueders-Avoca 7:30 PM
Zephyr at May 7:30 PM
Killeen Memorial at McDade 6:00 PM
Plano Coram Deo at McKinney Cornerstone 7:00 PM
Lefors at McLean 7:30 PM
Higgins at Miami 7:30 PM
Paducah at Motley County 7:30 PM
Santa Anna at Mullin 7:30 PM
Amarillo San Jacinto at Nazareth 7:30 PM
Gold-Burg at Northside 7:30 PM
Fort Davis at Nueces Canyon 6:00 PM
Anton at O'Donnell 7:30 PM
Calvert at Oakwood 7:30 PM
Temple Centex Homeschool at Oglesby 7:30 PM
Brookesmith at Paint Rock 7:30 PM
Loop at Patton Springs 7:30 PM
Greenville Christian at Plano CHANT 7:30 PM
Spring Branch Living Rock Academy at Prairie Lea 7:00 PM
Garden City at Rankin 7:30 PM
Rising Star at Rochelle 7:30 PM
Giddings State School at Round Rock Concordia 7:30 PM
New Braunfels Christian at SA Castle Hills 7:30 PM
Austin NYOS at SA FEAST Homeschool 7:30 PM
SA The Atonement at SA Town East 5:00 PM
Lingleville at Saint Jo 7:30 PM
Austin Hill Country at San Marcos Hill Country Christian 7:30 PM
Fannindel at Savoy 7:30 PM
Three Way at Sidney 7:30 PM
Fort Hancock at Sierra Blanca 7:00 PM
Happy at Silverton 7:30 PM
Ropes at Spur 7:30 PM
Milford at Strawn 7:30 PM
Jonesboro at Temple Holy Trinity Catholic 7:00 PM
Chillicothe at Throckmorton 7:30 PM
Dallas UME Prep at Trinidad 7:30 PM
Westlake Academy at Union Hill 7:00 PM
Groom at Valley 7:30 PM
Panther Creek at Veribest 7:30 PM
SA Lutheran at Victoria Faith Academy 7:30 PM
Abbott at Waco Live Oak 7:30 PM
Watauga Harvest at Waco Parkview 7:30 PM
Eden at Water Valley 7:30 PM
Sands at Wellman-Union 7:30 PM
Grady at Westbrook 7:30 PM
Perrin-Whitt at WF Notre Dame 7:00 PM
Baytown Christian at WF Wichita Christian 7:30 PM
Southland at Whitharral 7:30 PM
Bastrop Tribe Consolidated at Williamson County Home School 7:30 PM
Rule at Woodson 7:30 PM
Aquilla at Wylie Preparatory 7:30 PM

Saturday September 29, 2018

Teams Time
Ira at Abilene Christian 7:30 PM
Lewisville Lakeland at Houston Emery-Weiner 3:00 PM
Tyler HEAT at Longview Christian Heritage 2:00 PM
Houston Mount Carmel at SA The Winston 2:00 PM