Week 10 schedule

To view a specific team schedule, enter the team name here.

Friday, October 29, 2021

Game Time
Grand Chenier South Cameron LA at Houston Emery-Weiner 2:30 PM
Lubbock Christ the King at Midland Trinity 5:00 PM
Medina at McDade 5:00 PM
SA The Winston at New Braunfels Calvary Baptist 7:00 PM
Keene at Mesquite Founders Classical 7:00 PM
Lake Jackson Brazosport Christian at Houston Grace Christian 7:00 PM
Haslet Legacy Classical at Haslet Heritage Christian 7:00 PM
Granbury Cornerstone at Lantana Harvest Christian 7:00 PM
Decatur Victory Christian at Leander Sterling Classical 7:00 PM
Watauga Harvest at Denton Calvary 7:00 PM
Baytown Christian at Bryan St. Joseph 7:00 PM
Lubbock All Saints at Amarillo San Jacinto 7:00 PM
East Texas Homeschool (ETHS) vs Tyler King's Academy at Grace Community School 7:00 PM
Dallas Lakehill at Dallas Lutheran 7:00 PM
Chester at Oakwood 7:00 PM
Campbell at Leverett's Chapel 7:00 PM
Northside Sports Association vs Houston Westbury Christian at Northside Lions Sports Association 7:00 PM
Fort Bend Homeschool at Bellville Faith 7:00 PM
Happy at McLean 7:00 PM
Calvert at Apple Springs 7:00 PM
Lubbock Titans at Lubbock Kingdom Prep 7:00 PM
Springlake Earth at Nazareth 7:00 PM
Cranfills Gap at Kopperl 7:00 PM
Morgan at Iredell 7:00 PM
Houston Texas Christian at Houston Mount Carmel 7:00 PM
Kerrville Our Lady of the Hills at SA Lutheran 7:30 PM
Conroe Covenant Christian at Austin Royals 7:30 PM
SA Brooks Academy Science & Engineering at Bryan Allen Academy 7:30 PM
Dallas Fairhill at Sherman Texoma Christian 7:30 PM
Garland Christian at Waco Eagle Christian 7:30 PM
SA The Atonement at Fredericksburg Heritage 7:30 PM
Texas School for the Deaf at SA Castle Hills 7:30 PM
Azle Christian at Lucas Christian 7:30 PM
SA FEAST Homeschool at Austin St. Stephen's 7:30 PM
Lometa at Jonesboro 7:30 PM
Paint Rock at Eden 7:30 PM
Lingleville at Baird 7:30 PM
Odessa Permian Basin Athletics CO-OP at Wellman-Union 7:30 PM
Red Oak Ovilla Christian at Waco Vanguard College Prep 7:30 PM
Motley County at Southland 7:30 PM
Grady at Garden City 7:30 PM
Loop at Sands 7:30 PM
Dallas UME Prep at Johnson County Sports Association 7:30 PM
Midland Texas Leadership Charter at Rankin 7:30 PM
Cotton Center at Lazbuddie 7:30 PM
Covington at Bynum 7:30 PM
Hart at Wildorado 7:30 PM
Lohn at Mullin 7:30 PM
Loraine at Abilene Texas Leadership Charter 7:30 PM
Groom at Silverton 7:30 PM
Austin Harmony at Prairie Lea 7:30 PM
Irion County at Veribest 7:30 PM
Fort Davis at Van Horn 7:30 PM
Bulverde Living Rock Academy vs Cedar Park Summit at Spring Branch Living Rock Academy 7:30 PM
Meadow at Whiteface 7:30 PM
Borden County at O'Donnell 7:30 PM
Rule at Benjamin 7:30 PM
Marfa at Buena Vista 7:30 PM
Hedley at Lefors 7:30 PM
Robert Lee at Westbrook 7:30 PM
Waco Methodist Childrens Home at Killeen Memorial 7:30 PM
SA St. Gerard at New Braunfels Christian 7:30 PM
Panther Creek at Rising Star 7:30 PM
Saint Jo at Newcastle 7:30 PM
Evant at Zephyr 7:30 PM
Austin Hill Country vs Marble Falls Faith at Cedar Park High School 7:30 PM
Stephenville Faith at Austin NYOS 7:30 PM
Lorenzo at Petersburg 7:30 PM
White Deer at Valley 7:30 PM
Corpus Christi Coastal Christian at Corpus Christi Annapolis 7:30 PM
McKinney Cornerstone at Plano Coram Deo 7:30 PM
Bryson at Perrin-Whitt 7:30 PM
Waco Live Oak at Rockwall Heritage 7:30 PM
Rochelle at Cherokee 7:30 PM
San Marcos Academy at Temple Holy Trinity Catholic 7:30 PM
Bronte at Highland 7:30 PM
Spur at Knox City 7:30 PM
Gorman at Santa Anna 7:30 PM
Fruitvale at Union Hill 7:30 PM
Abilene Christian at WF Wichita Christian 7:30 PM
Aquilla at Abbott 7:30 PM
Ira at Hermleigh 7:30 PM
Fannindel at Gold-Burg 7:30 PM
Patton Springs at Jayton 7:30 PM
Harrold at Chillicothe 7:30 PM
Northside at Paducah 7:30 PM
Oglesby at Buckholts 7:30 PM
Dell City at Balmorhea 7:30 PM
Wilson at Klondike 7:30 PM
Woodson at Lueders-Avoca 7:30 PM
Rotan at Aspermont 7:30 PM
Anton at Amherst 7:30 PM
San Marcos Hill Country Christian at Bulverde Bracken Christian 7:30 PM
Grandfalls-Royalty at Sierra Blanca 7:30 PM
Bryan Christian Homeschool (BVCHEA) at Williamson County Home School 7:30 PM
Blackwell at Trent 7:30 PM
Round Rock Christian at Austin Veritas 7:30 PM
Waco Parkview at Fort Worth Nazarene 7:30 PM
Trinidad at Forestburg 7:30 PM
Fort Worth Covenant Classical at Irving Faustina 7:30 PM
Gordon at Gustine 7:30 PM
Coolidge at Penelope 7:30 PM
Moran at Throckmorton 7:30 PM
Bluff Dale at Three Way 7:30 PM
Nueces Canyon at Leakey 7:30 PM
Top