header-photo

sixmanfootball.com

2018 WEEK PLAYOFF WEEK TWO GAMES
November 22-24

Clicking on game site will show a map.
If for some reason a map doesn't work, try the WEEKLY MAP

McLean vs. Aspermont in Lockney
Friday, Nov 23 6:00 PM
MATCH-UP COMPARISON
Ira vs. White Deer in Lockney
Saturday, Nov 24 2:00 PM
MATCH-UP COMPARISON
Ropes vs. Balmorhea in Garden City
Friday, Nov 23 6:00 PM
MATCH-UP COMPARISON
Garden City vs. Borden County in Colorado City
Saturday, Nov 24 3:00 PM
MATCH-UP COMPARISON
Milford vs. Aquilla in Italy
Friday, Nov 23 7:30 PM
MATCH-UP COMPARISON
Union Hill vs. Blum in Mabank
Friday, Nov 23 7:30 PM
MATCH-UP COMPARISON
Gorman vs. Nueces Canyon in Fredericksburg
Friday, Nov 23 4:00 PM
MATCH-UP COMPARISON
Leakey vs. May in Fredericksburg
Friday, Nov 23 7:00 PM
MATCH-UP COMPARISON


Follett vs. Whitharral in Happy
Friday, Nov 23 2:00 PM
MATCH-UP COMPARISON
Anton vs. Motley County in Petersburg
Friday, Nov 23 7:00 PM
MATCH-UP COMPARISON
Grandfalls-Royalty vs. Lueders-Avoca in Westbrook
Saturday, Nov 24 3:00 PM
MATCH-UP COMPARISON
Jayton vs. Blackwell in Trent
Friday, Nov 23 6:00 PM
MATCH-UP COMPARISON
Fannindel vs. Iredell in Italy
Friday, Nov 23 5:00 PM
MATCH-UP COMPARISON
Walnut Springs vs. Strawn in Strawn
Thursday, Nov 22 6:00 PM
MATCH-UP COMPARISON
Oakwood vs. Blanket in Abbott
Friday, Nov 23 6:00 PM
MATCH-UP COMPARISON
Richland Springs vs. Calvert in Gatesville
Friday, Nov 23 6:30 PM
MATCH-UP COMPARISON


Sugar Land Logos Prep vs. Dallas Lutheran in Madisonville
Saturday, Nov 24 4:00 PM
MATCH-UP COMPARISON
Houston Emery-Weiner vs. Austin Veritas in Giddings
Saturday, Nov 24 2:00 PM
MATCH-UP COMPARISON
Amarillo San Jacinto vs. Giddings Lone Star Southeast in Baird
Friday, Nov 30 8:00 PM
MATCH-UP COMPARISON
Gainesville Lone Star North vs. Waco Vanguard College Prep in Italy
Saturday, Nov 24 3:00 PM
MATCH-UP COMPARISON


Watauga Harvest vs. Kerrville Our Lady of the Hills in Zephyr
Saturday, Nov 24 1:00 PM
MATCH-UP COMPARISON
Waco Live Oak vs. Bulverde Bracken Christian in Leander Rouse
Saturday, Nov 24 2:00 PM
MATCH-UP COMPARISON
Huntsville Alpha Omega vs. Bryan St. Joseph in Bryan Allen Academy
Friday, Nov 23 2:00 PM
MATCH-UP COMPARISON
Abilene Christian vs. New Braunfels Christian in Zephyr
Saturday, Nov 24 6:00 PM
MATCH-UP COMPARISON


Irving Faustina vs. WF Notre Dame in Muenster Sacred Heart
Saturday, Nov 24 1:00 PM
MATCH-UP COMPARISON
Weatherford Christian vs. Longview Trinity in TBA
Saturday, Nov 24 2:00 PM
MATCH-UP COMPARISON
Cedar Park Summit vs. Spring Branch Living Rock Academy in TBA
Saturday, Nov 24 6:00 PM
MATCH-UP COMPARISON
Fredericksburg Heritage vs. Baytown Christian in SA Wheatley Heights
Friday, Nov 23 7:00 PM
MATCH-UP COMPARISON


Wylie Preparatory vs. Westlake Academy in Springtown
Saturday, Nov 24 4:00 PM
MATCH-UP COMPARISON


Haslet Heritage Christian vs. Azle Christian in Springtown
Saturday, Nov 24 1:00 PM
MATCH-UP COMPARISON




Seguin Lifegate vs. Tyler King's Academy in Houston Baptist
Saturday, Nov 24 2:00 PM
MATCH-UP COMPARISON


Fort Worth THESA vs. SA FEAST Homeschool in Marble Falls Faith
Saturday, Nov 24 2:00 PM
MATCH-UP COMPARISON


Bastrop Tribe Consolidated vs. Williamson County Home School in Bastrop Tribe Consolidated
Saturday, Nov 24 5:00 PM
MATCH-UP COMPARISON
Stephenville Faith vs. Austin NYOS in Three Way
Friday, Nov 23 5:00 PM
MATCH-UP COMPARISON
Sugar Land HCYA Fort Bend vs. Plano CHANT in Round Rock Multipurpose
Friday, Nov 23 5:00 PM
MATCH-UP COMPARISON