header-photo

sixmanfootball.com

2018 SCHEDULES

To input your 2018 schedule, click here LINK TO SCHEDULE INPUT


Please select a team or a week to view that schedule. If you need to fix or delete a game, e-mail me at sixmanguru at gmail dot com

Options

Thursday October 25, 2018

Teams Time
Higgins at Follett 7:30 PM
Claude vs Happy JV in Happy 7:00 PM
Groom at Lefors 7:30 PM
Temple Centex Homeschool at Waco Parkview JV 7:00 PM

Friday October 26, 2018

Teams Time
Dallas Lutheran at Amarillo San Jacinto 7:30 PM
Covington at Aquilla 7:30 PM
Spur at Aspermont 7:30 PM
Round Rock Christian at Austin Hill Country 7:30 PM
Bastrop Tribe Consolidated at Austin NYOS 7:30 PM
Bryan Christian Homeschool (BVCHEA) at Austin Royals 7:30 PM
Round Rock Concordia at Austin Veritas 7:30 PM
Coolidge at Avalon 7:30 PM
Marfa at Balmorhea 7:30 PM
Throckmorton at Benjamin 7:30 PM
Gholson at Blum 7:30 PM
Conroe Covenant Christian at Bryan Allen Academy 7:00 PM
Kopperl at Bynum 7:30 PM
Oglesby at Calvert 7:30 PM
Houston Texas Christian at Corpus Christi Annapolis 7:00 PM
Seguin Lifegate at Corpus Christi Arlington Heights 7:30 PM
Lazbuddie at Cotton Center 7:30 PM
Three Way at Cranfills Gap 7:30 PM
Northside at Crowell 7:30 PM
Haslet Legacy Classical at Dallas Academy 7:30 PM
Rankin at Fort Davis 7:30 PM
Carrollton Texas Association of Christian Athletes at Fort Worth Covenant Classical 7:00 PM
Arlington St. Paul Prep at Fort Worth Hill 7:00 PM
Carrollton Texas Association of Christian Athletes at Fort Worth THESA 7:30 PM
Irving Universal Academy at Garland Christian 7:30 PM
Fannindel at Gold-Burg 7:30 PM
Bluff Dale at Gordon 7:30 PM
Lingleville at Gorman 7:30 PM
Abilene Christian at Granbury North Central Texas Academy 7:30 PM
Sierra Blanca at Grandfalls-Royalty 7:30 PM
Strawn at Gustine 7:30 PM
Petersburg at Hart 7:30 PM
Rotan at Hermleigh 7:30 PM
Sterling City at Highland 7:30 PM
Houston Sanchez Charter at Houston Mount Carmel 7:00 PM
Rule at Jayton 7:30 PM
Tyler King's Academy at Johnson County Sports Association 7:30 PM
SA Castle Hills at Katy Faith West 7:00 PM
Borden County at Klondike 7:30 PM
Paducah at Knox City 7:30 PM
Silverton at Kress 7:30 PM
Nueces Canyon at Leakey 7:30 PM
Fruitvale at Leverett's Chapel 7:30 PM
Richland Springs at Lohn 7:30 PM
Jonesboro at Lometa 7:30 PM
Watauga Harvest at Longview Christian Heritage 7:30 PM
Southland at Loop 7:30 PM
Gainesville Lone Star North at Lucas Christian 7:00 PM
Azle Christian at Lueders-Avoca 7:30 PM
Waco Vanguard College Prep at Marble Falls Faith 7:30 PM
Buckholts at McDade 7:30 PM
Lewisville Lakeland at McKinney Cornerstone 7:00 PM
White Deer at McLean 7:30 PM
Prairie Lea at Medina 7:30 PM
Valley at Miami 7:30 PM
Penelope at Milford 7:30 PM
Blackwell at Moran 7:30 PM
Meadow at Morton 7:30 PM
Morgan at Mt. Calm 7:30 PM
Rising Star at Mullin 7:30 PM
Lorenzo at Nazareth 7:30 PM
Bryson at Newcastle 7:30 PM
Chester at Oakwood 7:30 PM
Bellville Faith at Orange Community Christian 6:00 PM
Rochelle at Panther Creek 7:30 PM
Motley County at Patton Springs 7:30 PM
Savoy at Perrin-Whitt 7:30 PM
Bronte at Robert Lee 7:30 PM
Denton Calvary at Rockwall Heritage 7:30 PM
Whiteface at Ropes 7:30 PM
Giddings Lone Star Southeast at SA Lutheran 7:30 PM
New Braunfels Calvary Baptist at SA The Atonement 7:30 PM
Forestburg at Saint Jo 7:30 PM
Spring Branch Living Rock Academy at San Marcos Hill Country Christian 7:30 PM
Buena Vista at Sanderson 7:30 PM
Grady at Sands 7:30 PM
May at Santa Anna 7:30 PM
Brookesmith at Sidney 7:30 PM
Victoria Home School at Sugar Land HCYA Fort Bend 7:30 PM
Kerrville Our Lady of the Hills at Temple Holy Trinity Catholic 7:00 PM
Loraine at Trent 7:30 PM
Apple Springs at Trinidad 7:00 PM
Paint Rock at Veribest 7:30 PM
New Braunfels Christian at Victoria Faith Academy 7:00 PM
Bulverde Bracken Christian at Waco Live Oak 7:30 PM
Dallas Lakehill at Waco Methodist Childrens Home 7:00 PM
Burnet Smoking for Jesus Ministry Christian School at Waco Parkview 7:30 PM
Iredell at Walnut Springs 7:30 PM
Greenville Christian at Weatherford Christian 7:30 PM
Garden City at Westbrook 7:30 PM
Decatur Victory Christian at Westlake Academy 7:00 PM
Amherst at Whitharral 7:30 PM
Fayette County Sports Association at Williamson County Home School 7:30 PM
Evant at Zephyr 7:30 PM

Saturday October 27, 2018

Teams Time
Irving Faustina at Dallas Fairhill 11:00 AM
Sugar Land Logos Prep at Houston Emery-Weiner 6:00 PM
WF Notre Dame at Lubbock Kingdom Prep 3:00 PM
Dallas UME Prep at SA Brooks Academy 5:00 PM
Plano CHANT at Tyler HEAT 1:00 PM
High Island at Union Hill 3:00 PM